Inspiratsioon „LEEGID, SÜSI JA SUITS" Õhtusöögi menüü loomisel on peakokk Mihkel Kalbus tabanud ja ülima filigraansusega arvestanud nii ümbritseva looduse, ajaloolise asukoha kui ka mõisaaegse tootmisarhitektuuriga. 

Asukoht Cafe Odenwald asukohaks on Ohukotsu mõisa 1934. aastal ehitatud viljakuivati ja selle kõrval asuv rehepeksu rehi, ehk tänapäevaselt lihtsalt Ohukotsu küün. Hooneid ümbritsevat loodust ilmestavad maalilised vaated viljapõldudele ja metsadele, kus tooni annavad läheduses asuv Linnuraba ja Sõbessoo. 

Eesmärk See on koht kus lihtsalt peab õhtusöök valmima vabas õhus, tule, söe ja suitsu abil. Vaatamata sellele, et põhilised koostisosad valmivad õues, saab õhtusöök oma viimase lihvi külaliste silme all, kohviku serveerimislaual. Kompromisse ei tehta, peakoka sõnul peab iga element taldrikul olema arusaadava maitsega, kõigi taldrikul olevate komponentide vahel peab olema sobivus ja kõik need erinevad maitsed peavad üksteist täiendama. 

Nauding Loomulikult ei maksa unustada, et konkreetse õhtu peateemaks on teatrietendus "Eestlaste muistne lugu ja sugu" Selle üle kas täiuslikkuseni lihvitud menüü haakub etendusega või mitte, saad juurelda peale õhtusööki etendust nautides või vaatad kõigepealt etenduse ära ja siis mõtled õhtusöögil selle peale.


Õhtusöögile on vajalik eelregistreerimine, anna meile teada kas soovid osaleda õhtusöögil enne või peale etendust e-kirjaga cafeodenwald@gmail.com
 

POP UP CAFE ODENWALD ESITLEB:


EKSKLUSIIVNE JA KORDUMATU ÕHTUSÖÖK TELETORNI RESTORANILT

“LEEGID, SÜSI JA SUITS”

9. juuli 2019, kell 17.30-19.00 ja kell 21.00-22.30

Peakokk Mihkel Kalbus

EELROOG

Leekidel röstitud roheline salat/põletatud kitsejuust/röstitud kanepiseemned/kuumad marjad

PEAROOG

Süte sees küpsetatud kodumaine lihaveis/sütes küpsetatud kartuli-karulaugu tamp/sütel valmiv kukeseenesalat/Tauraite `sõstar ja suits`kaste

DESSERT

Giniga Flambeeritud maasikad/manna-vanilje puding/suitsune sambla krõbedik

Hind 54 EUR/inimene, hinnas sisaldub käsitööleib ja kannuvesi

Joogid:

Val St.Pierre Cabernet Shiraz, 4 EUR/pokaal

Ironstone Chardonnay, 5 EUR/pokaal 

LASTEMENÜÜ:

PEAROOG

Sütel küpsetatud rebitav kanaliha koorekastmes kartulitambi ja värske salatiga

DESSERT

Manna-vanilje tarrend purustatud käsitööküpsiste ja maasikamoosiga

Hind 12 EUR/laps, hinnas sisaldub käsitööleib ja kannuvesi

Täiusliku elamuse saamiseks naudi õhtusööki koos etendusega “Eestlaste muistne lugu ja sugu”