Kristin on imeline noor artist, mitme andega. Lisaks väga osavale vokaalitunnetusele ja hüpnotiseerivale häälele mängib ta erinevaid pille, kirjutab laule, tantsib, kokkab, naerab ja on alati hea vaibiga. Tema muusikas peegelduvad elulised õppetunnid, avastused, tunded ja arusaam maailmast. Olles elanud 12 aastat Hispaanias, Costa Banca rannikul, kirjutab Kristin nii eesti -, inglise kui ka hispaania keelseid palasid. Lood on valminud akustilisel kitarril, mis nüüd jõuavad lavale suurema koosseisuga: Kristin Kalnapenk (vokaal & kitarr), Henry Pajury (elektrikitarr), Karl Tammaru (bass), Rauno Vaher (trumm), Klavs Abols (klaver).

Kristin Kalnapenk kontsert 28.07.21

Algus kell 20.00 uksed avame 19.00

Piletid piiratud koguses kiirematele hinnaga 15.-
hiljem ja vabade kohtade olemasolul kohapeal 19.-


Bänd laval koosseisus Kristin Kalnapenk (vokaal & kitarr), Henry Pajury (elektrikitarr), Karl Tammaru (bass), Rauno Vaher (trumm), Klavs Abols (klaver)

Pilet napsa siit!


Kristin õpib Muusika -ja Teatriakadeemias Kadri Voorandi juhendamisel jazzi, mis hakkab kõlama ka Ohukotsu küüni laval. Lisaks paitab kõrva ja viib sind mõtterännakule muusika mille saab paigutada rnb, reggae, ladina ja ürgse ning vaimse muusika maailma.

Senise muusikuteekonna suurimaks saavutuseks on olnud jõudmine Eesti Laul 2021 poolfinaali looga nimega Find a Way mida täna mängitakse juba erinevatel kontinentidel üle suure maailma ja peagi on valmimas ka album, et muusikasõpru rõõmustada siin -ja sealpool ookeani.