Peosaalist

Küüni peosaali mõõtmed on 12*25m, saalis on esinejatele ca 35cm kõrgune lava suurusega 3,6*6,4m. Peosaalil on kolm väljapääsu - kaks suurte uste näol, millest üks maja ette ja teine maja taha ning üks väiksem uks maja ette. Lisaks on peosaalist sissepääs wc-de eesruumi ja cateringi teenindusalale.

Üritusteenindus

Pulmapeo ladusamaks korraldamiseks on küüni rendi hinna sisse arvestatud mõistliku ajakuluga pulmapäeva korraldusteenus. Juhendame ja assisteerime peopäeval kogu teenindavat personali, esinejaid ja õhtujuhti kõikvõimalikes jooksvates küsimustes. Tagame kogu ettevalmistusajal ladusa teeninduse, s.h dekoratsioonide, inventari, heli- ja valgustehnika, soojendusseadmete jne. üles seadmise ning peo käigus wc-de ja muu teenindava personali kasutuses olevate ruumide korrasoleku. Samas kui ise väga palju korraldamisele aega kulutada ei soovi, pakume ka pulma täiskorraldust. Lisaks saame kaasata erinevaid floriste ja dekoreerijaid, kellega oleme varasemalt tihedalt koos-tööd teinud ning oleme veendunud nende kõrges professionaalses tasemes.


PULMAD

Pulmapidu Ohukotsu küünis

Ohukotsu mõisarehi ehk tänapäevaselt Ohukotsu küün on ligemale 200 aastase ajalooga hoone, kus kirjalike allikate väitel olevat juba mõisa ajal külanoored suviti hoonet peosaalina kasutanud. Kohalike meenutuste kohaselt jätkus sama traditsioon ka 50-60-ndatel aastatel, kus pidudel olla kasutatud suisa eeskava ja muid lõbusaid vigureid.  

Tänaseks on ajalooga hoone kohandatud pulmade, kontsertide, teatrite ja muude ürituste läbiviimiseks, sisse on ehitatud wc-d ja cateringi teenindusala. Peosaali suuruseks on 300 m2, mis lubab mugavalt korraldada laudadega sündmusi nii 50 kui ka 150 külalisega.

Inventar ja tehnika

Küüni rendihind sisaldab enamikku pulmas vajaminevast inventarist ja tehnikast. Kohapeal on olemas erinevad toolid, lauad, heli-, valgus- ja esitlustehnika. Lisaks pakume nii soojendus- kui jahutusseadmeid ikka vastavalt ilmale. Samuti on küünis statsionaarselt pulmade tarbeks olemas juba erinevaid dekoratsioone, tekstiile ning vanavara, mida saab kasutada vastavalt soovidele.   

Hind: Küüni rendihind 2024 ja 2025 aastal on 2000.00 eurot.