Sageli küsitakse meie käest soovitusi pulmabändide, õhtujuhtide, dekoreerijate, pulmakorraldajate, toitlustajate ja muu pulmadega seonduva kohta. Senimaani oleme kõigile soovijatele oma silmaga nähtut ja kogetut personaalselt jaganud. Samas on need küsimused üsna korduvad ja sellest tulenevalt teeme kõigi elu lihtsamaks ning kirjutame need kogemused siin ajapikku ilusti lahti ja täiendame kui uued kogemused miskit põnevat pakuvad.

LAPSED PULMAS

Pulmapidu lastega või lasteta. See on oluline teema, mis tihtipeale kipub jääma tahaplaanile kui pulmapidu planeeritakse või külalisena pulma minnakse. 

Teema sissejuhatuseks kirjeldan ühte lugu, mis ei juhtunud küll pulmapeol, kuid oma nüanssidega sobib konteksti nagu valatult.  Mulle tuleb antud lugu alati meelde kui vaatan pulmade ajal küüni ümber mürgeldavaid lapsi.

Loe lisaks

PULMAISA-PULMAEMA-ÕHTUJUHT

Super-hüper-ägedad pulmaemad, pulmaisad, õhtujuhid. Sedapuhku teeme soovituse hästi lihtsalt, nad on meie lemmikud, nad on noorpaaride ja nende külaliste lemmikud.

Loe lisaks

VIDEOGRAAF


6 ägedat videograafi. Seekordses soovituses tõstame esile kuus erilist pulmavideo meistrit, kellega meil siin jällegi hulganisti muhedaid mälestusi ning kellega meie noorpaarid on igati rahule jäänud. 

Enamasti on ühe videograafi nime ja selja taga ka taustajõud ja meeskond, kelle vahel on kompetents ära jagatud. Ilmselt ei lähe parimad ka kunagi ilma korraliku varustuse ega stsenaariumita platsile lihtsalt midagi filmima. Järgnevalt meie tagasihoidlik valik videomeistritest, keda hea meelega soovitame. 

Loe lisaks

PULMAFOTOGRAAF

Soovitame: 19 ägedat pulmafotograafi
Seekord jagame soovitusi fotograafide osas ning nagu ikka põhinevad soovitused eeskätt meie juures Ohukotsu küünis toimunud meeleolukatel küünipulmadel nähtust ja kogetust.

Järgnev on väike läbilõige meie juures detailseid hetki jäädvustanud fotograafidest, kellega meil ühel või teisel moel on kuidagi erilisem/personaalsem side tekkinud. Lihtsalt osade fotograafidega puutub maja meeskond natukene rohkem kokku ja teistega jälle vähem. 

Loe lisaks

Pulmabänd

Bändisoovitused läbi meie seitsme hooaja. (Uuendatud november 2021)  
Järgnev nimekiri on üks osa meie majas esinenud artistidest ja ei pretendeeri mingile edetabelile! Häid tegijaid on kindlasti veel ja veel! Samas on nemad kõik jätnud meile ühel või teisel moel äärmiselt positiivse emotsiooni nii lavataguses suhtluses kui ka külaliste tagasiside põhjal.

Lisame lõppu pisut ka universaalseid näpunäiteid ja soovitusi, millega võiks arvestada, kui enda üritusele esinejat valima hakkad.

Loe lisaks