Sageli küsitakse meie käest soovitusi pulmabändide, õhtujuhtide, dekoreerijate, pulmakorraldajate, toitlustajate ja muu pulmadega seonduva kohta. Senimaani oleme kõigile soovijatele oma silmaga nähtut ja kogetut personaalselt jaganud. Samas on need küsimused üsna korduvad ja sellest tulenevalt teeme kõigi elu lihtsamaks ning kirjutame need kogemused siin ajapikku ilusti lahti ja täiendame kui uued kogemused miskit põnevat pakuvad.

LAPSED PULMAS

Pulmapidu lastega või lasteta. See on oluline teema, mis tihtipeale kipub jääma tahaplaanile kui pulmapidu planeeritakse või külalisena pulma minnakse. Loe lisaks

PULMAISA-PULMAEMA-ÕHTUJUHT

Super-hüper-ägedad pulmaemad, pulmaisad, õhtujuhid. Sedapuhku teeme soovituse hästi lihtsalt, nad on meie lemmikud, nad on noorpaaride ja nende külaliste lemmikud.

Loe lisaks

VIDEOGRAAF

6 ägedat videograafi. Seekordses soovituses tõstame esile kuus erilist pulmavideo meistrit, kellega meil siin jällegi hulganisti muhedaid mälestusi ning kellega meie noorpaarid on igati rahule jäänud. 

Loe lisaks

PULMAFOTOGRAAF

Soovitame: 15 ägedat pulmafotograafi
Seekord jagame soovitusi fotograafide osas ning nagu ikka põhinevad soovitused eeskätt meie juures Ohukotsu küünis toimunud meeleolukatel küünipulmadel nähtust ja kogetust.
Loe lisaks

Pulmabänd

Esimesena alustame bändisoovitusega ja lisame natukene ka näpunäiteid ja soovitusi, millega võiks arvestada, kui enda üritusele esinejat valima hakkad.
Loe lisaks