PULMAISA-PULMAEMA-ÕHTUJUHT

Super-hüper-ägedad pulmaemad, pulmaisad, õhtujuhid. Sedapuhku teeme soovituse hästi lihtsalt, nad on meie lemmikud, nad on noorpaaride ja nende külaliste lemmikud.

Kiidame taevani!

Hannes Lents 

Andres Karu

Tõnis Milling

Hannes Hermaküla

Tauri Tallermaa

Leho Luukas 

Kalle Kõiv

Juhan Krull 

Karl Pütsepp

Taavi Puuorg

Mikk Merekivi

Egert Pull

Andres Torm

Marju Marga ja Liisa Tammoja 

Anneli Pilliroog 

NB! Nagu tavaks ei ole tegemist edetabeliga, samas niipalju on seatud, et viimasteks on jäetud seekord kolm nime, keda tahaks küll natukene eriliselt esile tõsta. Nimelt ei ole väga levinud, et pulmaõhtut dirigeerib naine või naised. Seega on ilmselt igati kohane nende julgust, pealehakkamist, nutikust ja kohusetunnet pisut esile tõsta.
 Marju ja Liisa moodustavad kahepeale kokku üliägeda tiimi, kes mitte ainult ei ole õhtujuhid vaid ka korraldav meeskond. Meie üdini positiivne kokkupuude oli nendega 2018. aastal, kui nad orkestreerisid meie juures pulma, kus noorpaar ja suurem osa külalistest olid Tartu kandist. Tegelikult tuli kogu pulmarong meile Tartust ja seda ilma igasuguse hilinemiseta vaatamata suvistele teetöödele jne. Külalised, kellega muljeid vahetasime olid ülimalt positiivselt üllatunud, sest keegi ei osanud esimese hooga ette kujutada kuidas võiks kaks naist pulmapäeva ja õhtut juhtida. Valdav eelarvamus oli, et ei tea kas veavad ikka välja, aga vedasid küll ja ikka ülimalt hästi veel.  Nad lihtsalt suudavad oma sarmi ja naiseliku hoolitsusega võluda kõiki külalisi ja ohjes hoida iga üritust rääkimata siis veel pisidetailidest.

 Anneli juhtis meil siin mõni aasta tagasi ühte varakevadist ja viimase hetkeni saladuselooriga kaetud pulma. Üllatus oli tookord külalistele mitte ainult peokoht, vaid ka õhtujuht, kelle kohta kuulsime hiljem reaalselt ülivõrdes kirjeldusi ja kiitust nii külaliste kui ka pruudi suust.

Kokkuvõtteks, Sinu pulm on Sinu ja Sinu kaaslase nägu ning seda pulmapäeva peaks juhtima inimene, kellega te mõlemad ennast hästi tunnete. Ja ilmselgelt ei pea õhtut pulmas juhtima alati pulmaisa, vaid seda võib teha ka pulmaema:)
Mõnusat planeerimist! 
Eelmine
VIDEOGRAAF
Järgmine
LAPSED PULMAS

Lisa kommentaar

Email again: