Cafe Odenwald ja Märjamaa Folk ootavad Sind ülivingele Iiri saare rahvamuusikat, kohalikku Eesti folkmuusikat ja punkrokki omavahel parimal võimalikul viisil kombineeriva August Urri kontserdile, millega ühtlasi paneme punkti 2021 aasta XVI Märjamaa folgile.

August Urr kontsert 08.08.2021

Algus kell 20.00 uksed avame19.00

Piletid piiratud koguses kiirematele hinnaga 15.- hiljem ja vabade kohtade olemasolul kohapeal 19.- 

Bänd laval koosseisus Ivo Orav - laul, Heini Soobik - kitarr, Siim Meibaum - bass, Argo Mägi - mandoliin, Liina Teras - viiul, Karl-Heinrich Roots - akordion, Meelis Juss - trummid


Pilet napsa siit!


Kust küll ronis välja August Urr? Eks ikka Pärnu päikese alt. Ja siin ta nüüd seisab - valmis tulema, nägema ning võitma. Et August Urri vanemad on pärit nii Pärnu punkrokkarite kui Iirimaa külakõrtsipillimeeste seast, on tema eestikeelsete laulude kõlas kindel koht Iiri saare rahvamuusika hoogsalt kaasakiskuval meloodilisusel.

Bändi tuumiku moodustav põliste pärnakate sõpruskond on vahelduva hooga koos mänginud üle kolmekümne aasta. Seltskonna kunstilise juhi ja kitarristi Heini Soobiku eestvedamisel määrivad rokikvartetist luukerele reipalt rasvase folgikihi peale viiul, mandoliin ning akordion. Tõeliseks kirsiks August Urri ridades on kahtlematult karismaatiline solist-jutuvestja Ivo Orav, rokisõpradele tuntud kui Belka.  Aastase tegutsemisaja jooksul on August Urr üllitanud kolm singlit ja ühe muusikavideo, andnud rea kontserte nii rokiklubides kui välisündmustel ja pälvinud publiku kõrgeima tunnustuse - mitte ükski August Urri esinemine pole lõppenud lisalugudeta.

                 
                 Lurista teed!