Sinisilmset souli, klassikalist R&B’d ja vanakooli diskot viljelev Rita Ray on Põlvast pärit lauljatar ning helilooja. Oma hingestatud hääle ja ausa lüürikaga on tegemist kohaliku muusikamaastiku esimese tõelise soulitariga. Pealtnäha õrnast neiust õhkab tõelist femme fatale energiat. Tema loomingus säilib siiski ka igatsus tütarlapseliku lihtsuse järele. 

Muusika- ja Teatriakadeemiat lõpetav lauljatar kirjutab, komponeerib ja kaas-produtseerib lood ise, koostöös oma neljaliikmelise bändi ning Solid Gold Sound produktsioonitiimiga. Noore artisti kasvav enesekindlus heliloojana peegeldub tema värske loomingu järjest enam orkestraalse ning filmiliku souli radadele suundumises. Kontserdil pääseb valla Rita Ray bändi võime saalisviibija hinge ja puusadesse pugeda, ning mõlemaid liigutada. 

Lauljatari jõulisi vokaale saadavad oma kaasahaaravate meloodiatega Artis Boriss (klahvid), Kristen Kütner (kitarr), Jasper Alamaa (bass) ning Ott Adamson (trummid).
Rita Ray 11.09.2021

Sissepääs al. 19.00 Rita Ray alustab 20.30 

Piletid eelmüügist  hinnaga 27 eurot;
Ürituse päeval kohapealt 29 eurot

Kohapeal avatud kohvik. Pakume hääd ja paremat, suupistet ja keelekastet, nii soolast kui magusat, mulliga ja ilma, nulliga ja kraadiga. Maksta saab ka kaardiga.

Pilet napsa siit!

2019. aasta lõpus tuli plaadifirma Funk Embassy Records alt välja Rita Ray debüüt LP “Old Love Will Rust”. Album teenis   positiivset vastukaja kohalikul ning rahvusvahelisel maastikul, muuhulgas teenides 4 nominatsiooni Eesti Muusikaauhindadel. Rita Ray teine stuudioalbum on ilmumas 2021. aasta sügisel. Esimest pilguheitu uuele materjalile võimaldab märtsis ilmunud nostalgiahõnguline singel ja video “Love Ain’t the Same”.


Oluline info kohapealsest COVID-19 kiirtesti soovist/vajadusest!

Nagu Sa tead on VV kehtestanud korraldajatele seoses Covid- 19 viirusega piirangud. Seega, neil kellel on COVID-19 vaksineerimiskuur läbitud või on esitada COVID-19 läbipõdemise tõend või 72 tundi enne ürituse toimumist teostatud negatiivne PCR test, neil palume see esitada väravas koos kontserdipääsmega. Vastavad tõendid leiate www.digilugu.ee lehelt.

Neil, kellel nüüd eelneva jutu peale vererõhk tõusma hakkas ja seest õõnsaks võttis, siis rahu, me korraldame kohapeal kiirtestimise võimaluse. Oleme tellinud endale pisikese varu kiirteste, mis on neile kontserdi külastajatele, kes sellest meile teada annavad ka tasuta. Ole hea ja ära jäta otsustamist viimasele minutile, sest osa tellitud testidest on juba eelmüügist pileti soetanud külaliste poolt broneeritud!  

Kiirtesti soovist/vajadusest palume meile teada anda, kas e-posti teel info@ohukotsu.eu või läbi meie sotsiaalmeedia kanalite, täpselt nii kuidas teile mugavam on. Lisaks on meil teie tagasiside põhjal võimalik paremini planeerida kogu testimise protsessi ja võimalikult mugavat sissepääsu kontserdile.

Testimispunkti kontserdipaigas avame 11.09.21 kell 17.00 ja hoiame avatuna kuni kontserdi alguseni.

Negatiivne kiirtest koos piletiga tagab külastajale pääsu kontserdile. 

Positiivse testi korral tuleb lahkuda eneseisolatsiooni ja võtta ühendust perearstiga!

Positiivse kiirtesti korral tagastab korraldaja piletiraha!

Alla 12 aastastele ei ole tõend ega testimine nõutav!

Hoiame selles keerulises olukorras kokku ja anname endast parima, et saada üks täiuslik kontsertelamus.

Parimate soovidega Ohukotsu küüni pererahvas