Sinisilmset souli, klassikalist R&B’d ja vanakooli diskot viljelev Rita Ray on Põlvast pärit lauljatar ning helilooja. Oma hingestatud hääle ja ausa lüürikaga on tegemist kohaliku muusikamaastiku esimese tõelise soulitariga. Pealtnäha õrnast neiust õhkab tõelist femme fatale energiat. Tema loomingus säilib siiski ka igatsus tütarlapseliku lihtsuse järele. 

Muusika- ja Teatriakadeemiat lõpetav lauljatar kirjutab, komponeerib ja kaas-produtseerib lood ise, koostöös oma neljaliikmelise bändi ning Solid Gold Sound produktsioonitiimiga. Noore artisti kasvav enesekindlus heliloojana peegeldub tema värske loomingu järjest enam orkestraalse ning filmiliku souli radadele suundumises. Kontserdil pääseb valla Rita Ray bändi võime saalisviibija hinge ja puusadesse pugeda, ning mõlemaid liigutada. 

Lauljatari jõulisi vokaale saadavad oma kaasahaaravate meloodiatega Artis Boriss (klahvid), Kristen Kütner (kitarr), Jasper Alamaa (bass) ning Ott Adamson (trummid).
Rita Ray 11.09.2021

Sissepääs al. 19.00 Rita Ray alustab 20.30 

Piletid:
Eelmüügist kiirematele hinnaga 24 eurot;
Hilisematele ärkajatele 27 eurot;
Ürituse päeval kohapealt 29 eurot

Pilet napsa siit!


2019. aasta lõpus tuli plaadifirma Funk Embassy Records alt välja Rita Ray debüüt LP “Old Love Will Rust”. Album teenis   positiivset vastukaja kohalikul ning rahvusvahelisel maastikul, muuhulgas teenides 4 nominatsiooni Eesti Muusikaauhindadel. Rita Ray teine stuudioalbum on ilmumas 2021. aasta sügisel. Esimest pilguheitu uuele materjalile võimaldab märtsis ilmunud nostalgiahõnguline singel ja video “Love Ain’t the Same”.