Svjata Vatra suvetuur PÄRITUUL - mööda vett ümber Eesti 

Uksed avame kell 19.00 
Svjata Vatra alustab kell 20.00

Piletid: Piletilevi eelmüügist 10.- õpilane ja pensionär 8.-
kohapeal 15.- õpilane ja pensionär 13.- 

Svjata Vatra püüab tuule purjedesse ja teeb sel suvel Eestile tiiru peale peamiselt veeteed mööda. Aga üks imeline kontserdipaik, Ohukotsu küün, toob meid ka sisemaale. Ohukotsu küüniga seob Svjata Vatrat eriline au - olime esimene ansambel, kes selle avamisel pulmalistele mängis. Seega, tulge Pärituules Svjata Vatra kontserdile.

Lisainfo: Kontsert on üks osa 1-4. augustini toimuvast Märjamaa Folgi programmist, vaata lisaks Märjamaa Folk 2019

Folgibuss:  Et saaksid rahulikult ära vaadata Märjamaa folgi avamise, oleme pannud käima ka folgibussi, mis alustab sõitu Märjamaalt Lemmiku peatusest kell 19.00! Vahepeatustega Rahvamaja ees, Kiriku ja Orgita bussipeatuses ning 19.20 Varbola kaupluse ees. Edasi/tagasi pilet 3 eurot. Tagasi Märjamaale alustab folgibuss sõitmist 20 minutit peale kontserti lõppu. Tublimad broneerivad omale bussi ka istekoha! Saada meile sõnum kas otse siit lehelt kontaktide alt, e-kirja või telefoni teel.

Armastus käib meil ka seekord kõhu kaudu! Nagu meil tavaks, pakume lisaks kontserdile pai ka Sinu kõhule!

Küünis pakub head-paremat söögi- ja joogipoolist meie pulmakülaliste seas väga-väga kõrgelt hinnatud ja kiidetud Caviar Catering meeskond;

Cafe Odenwald-is (küüni kõrval väikeses majas) pakub suupisteid Rapla parim sushikohvik SushiMushi


Seega võta sõbrad kaasa, tule ja naudi hõrgutavaid suupisteid ning saa osa Svjata Vatra ägedast kontserdist. Soovi korral saad oma seltskonnale ka laua ette broneerida jällegi kas sõnumina siit lehelt, e-kirja või telefoni teel.