Legendaarne pärimuskomöödia Muistsetest Eestlastest Rändteatri Vaba Vanker esituses on taas Ohukotsu küünis ja nüüd juba uuenenud sisuga ehk saanud omale juurde kolmanda osa.

Nüüd saab lõpuks ka selgeks, kas eestlase lemmikpala on ikka teine eestlane või sõi ta meelsamini midagi muud ehk lugu, mis keskendumas inimese põhivajadusele - söömisele.

Tule vaatama ja saad teada!

Eestlaste Muistne Lugu-Sugu-Pugu

Rändteater Vaba Vanker 24.august 2021 Ohukotsu küünis.
Eneseirooniat ja nooruslikku huumorit täis kolmeosalise pärimus komöödiaga.
Dramatiseering: Mari Tammar
Laval: Maili Metssalu, Kadri Suits, Merike Paberits, 
Rauno Kaibiainen
Zanr: Pärimuskomöödia Sihtgrupp: Täiskasvanud/Kogu pere Kestvus: 80 minut    
Etenduse algus kell 19.00 
Teatrikohviku avame 18.00
Piletid kiirematele eelmüügist hinnaga 14 eurot; hilisematele ärkajatele 16 eurot ning kohapealt 20 eurot

Pilet napsa siit!

Eestlaste Muistne Lugu - Sugu - Pugu ehk elamuslikud lood eestlaste ellujäämisest! Tegemist on lavastustega, mis on tihkelt täis eneseirooniat ja kus visatakse julgelt nalja nii eestlaste eripärade kui ka ajaloos esinevate sündmuste üle. Kindlasti ei puudu sõbralik huumor meie lähemate ja kaugemate naabrite kulul, kuid peamiselt on hammaste vahel ikkagi eestlane ise. See on intelligentne, minimalistlik ja nooruslik huumor, mis pakub äratundmisrõõmu kõigile. Oma humoorikale lähenemisele vaatamata paneb lavastus mõtlema ja õpetab ajaloolistele faktidele tuginedes nii mõndagi põnevat.
Komöödia esimene osa jutustab loo eestlase kujunemisloost. Teine osa on aga puhtsüdamlik ülestunnistus eestlaste ellujäämisest ehk lugu sellest, kuidas leida, osta, röövida - pehmelt öeldes võtta naist.
Viimases kolmandikus saab aga selgeks, kas eestlase lemmikpala on ikka teine eestlane või sõi ta meelsamini midagi muud ehk lugu, mis keskendumas inimese põhivajadusele - söömisele.