Vaimuka dialoogiga veidi estraadilik näidend peegeldab lustlikult meeste ja naiste erinevaid ootusi ja lootusi empaatiale, armastusele ja seksile.
Lõbusas võtmes lavastus pakub mõlemale sugupoolele olenemata vanusest nii äratundmisrõõmu kui ka naerupahvakuid. Näidendi sotsiaalselt tundlik tekst, mis on läbi põimunud huumori ja inimliku soojusega, toob esile ühiskonnas levinud valehäbi ja puritaanluse ning jutustab paraja muigega suunurgas meie suhtumisest seksi, mis on ometigi oluline alus õnneliku kooselu ja perekonna püsimisel. Äratundmisrõõmu pakuvad nii mõnigi tegelaskuju kui ka selliseid teemad nagu silmakirjalikkus suhetes ja teiste emotsionaalne ning seksuaalne ärakasutamine. Seda kõike läbi kohati ootamatult julge dialoogi ja suhtekoomika. Etendust on mängitud edukalt lisaks Venemaale ka Inglismaal, Indias, Ukrainas, Poolas jne.

Soovituslik vanus alates 16. eluaastat!

Teatriõhtu

22.08.2019

VANA BASKINI TEATER
KAS HAKKAME SEKSIMA 

Autor: Valentin Krasnogorov Lavastaja: Eero Spriit Kunstnik: Jaak Vaus Tõlkija: Toomas Kall Mängivad: Madis Milling, Anne Veesaar, Pille Pürg, Raivo Mets, Hanna Allsaar

Etenduse kestus koos vaheajaga 2h algus kell 19.00
Asukoht: Ohukotsu küüni õuel. Halva ilma korral küünis sees.

Piletid saadaval Piletilevist, Piletimaailmast ja vabade kohtade olemasolul kohapealt. 

Teatrikohvik küünis avatud 18.00 -24.00
Cafe Odenwald (Väike maja) õhtusöök "SUVEÕHTU TOIDUNAUDING"  algusega kell 21.00
Soovi korral saad laua ette broneerida nii küüni teatrikohvikusse kui ka Cafe Odenwaldi.